Oferta freestyle football

Oferta freestyle football W wykonaniu mistrza świata

FREESTYLE FOOTBALL NA KAŻDĄ OKAZJĘ - OFERTA

Jeśli szukasz piłkarskiej atrakcji na swoje wydarzenie, zobacz czym jest moja Oferta Freestyle Football.  Jako profesjonalista i Mistrz Świata w trikach piłkarskich, mający na koncie setki pokazów i warsztatów piłkarskich wiem, czego potrzebujesz. Kilkanaście lat doświadczenia w branży pokazów  pozwoliło mi na poznanie potrzeb klientów na najróżniejszego rodzaju wydarzeniach. Stawiam na profesjonalizm i na to, abyś zamawiając moją usługę był zachwycony jakością jej wykonania. Potwierdza to 100% moich klientów.  Zapoznaj się bliżej z moją ofertą i skontaktuj się ze mną w sprawie współpracy.

pokazy trików piłkarskich

Niezwykle widowiskowy pokaz freestyle football z elementami akrobatyki, a także break dance, wykonywany pod muzykę. Nada się na każdego rodzaju imprezę - niezależnie czy jest to event sportowy, urodziny, wesele czy uroczysta gala. Pokaz freestyle'u w moim wykonaniu to w istocie esencja kilkunastu lat pracy nad trikami, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy piłki nożnej na świecie.

warsztaty freestyle football

Potrzebujesz osoby, która sprawi, że w mniej niż pół godziny uczestnicy Twojego wydarzenia zaczną wykonywać podstawowe triki z piłką? Dobra zabawa i świetne wspomnienia podczas nauki gwarantowane - niezależnie czy uczą się najmłodsi w przerwie rozgrywek turniejowych czy biznesmeni podczas bankietu firmowego.

występ w teledysku, reklamie lub programie na żywo

Występowałem w reklamach paneli podłogowych, a nawet zakładów bukmacherskich. Na planie zdjęciowym teledysku Mrozu - Galactios czułem się jak ryba w wodzie. Chcesz uatrakcyjnić swoją reklamę lub produkcję trikami z piłką na najwyższym światowym poziomie? Porozmawiajmy o tym!

influencer marketing

Jeśli szukasz osoby, która w ciekawy sposób pokaże Twoją usługę bądź produkt - jestem do Twojej dyspozycji. Robiłem to dla takich marek jak Panasonic, Braun czy Quickstep.

animacje na strefach eventowych

Jeśli chcesz zatrzymać jak najwięcej osób w określonym miejscu, ta oferta naprawdę jest dla Ciebie. Występuję na strefach eventowych np. w galeriach lub strefach kibica.

Twoja propozycja

Jeśli masz propozycję współpracy dla mnie, chętnie poznam jej szczegóły. Odezwij się do mnie i porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić.

Freestyle football na weselu

Niezwykła atrakcja weselna, która uświetni przyjęcie oraz zachwyci zarówno parę młodą jak i wszystkich gości. Pokaz trików piłkarskich, który łączy elegancki klimat z energią, która rozrusza wszystkich zgromadzonych na sali weselnej.

Pokaz freestyle football na urodzinch

Szukasz atrakcji na urodziny lub chcesz, aby osiemnastka Twojego dziecka była niezwykła? Sprawdź moją ofertę pokazu i animacji piłkarskich.

lekcje trików piłkarskich stacjonarnie lub online

Nauka trików piłkarskich freestyle football pod okiem Mistrza Świata Freestyle Football. Lekcje stacjonarne w Rzeszowie lub online, które skutecznie podniosą zdolność panowania nad piłką przez ucznia.

porozmawiajmy

Występuję na terenie całej polski

Jako Mistrz Świata Freestyle Football  występowałem z piłką niemal we wszystkich województwach Polski. Chętnie zawitam również do Ciebie, by uatrakcyjnić Twoje wydarzenie.

Jestem firmą - wystawiam fakturę

Triki piłkarskie z niezwykłej pasji przerodziły się w sposób na życie. Skłoniło mnie to do założenia własnej firmy, dlatego decydując się na skorzystanie z moich usług, otrzymasz fakturę.

KonrAds Konrad Dybaś

NIP: 8191675350

REGON: 521663728

Telefon: 534 937 944

e-mail: kdybas.marketing@gmail.com

sprawdź moje media społecznościowe