pokaz na weselu
niezwykła atrakcja weselna

Pokaz na weselu - atrakcja weselna - piłkarskie wesele

Szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe? A może chcesz zrobić niespodziankę Parze Młodej, która uwielbia football? Pokaz Freestyle Football na weselu to prawdziwy HIT jeśli chcesz, aby Twoje przyjęcie weselne było dobrze zapamiętane! Atrakcja weselna w formie pokazu wykonanego przez Mistrza Świata Konrada Dybasia bez wątpienia zachwyci wszystkich zgromadzonych na sali weselnej, wywoła mnóstwo uśmiechów, a nawet wzruszy.  Zobacz film ze skrótu pokazu i zobacz jak świetnie bawią się Państwo Młodzi, jak również goście podczas weselnego piłkarskiego show.

Dlaczego pokaz na weselu to strzał w 10? atrakcja nie tylko dla fanów piłki

Za co Pary Młode jak i zarówno goście  kochają takie atrakcje weselne? Przede wszystkim za mnóstwo pozytywnej energii! Weselne show trików piłkarskich w wykonaniu Mistrza Świata Konrada Dybasia łączy w sobie elegancki klimat  z energią, która na pewno rozrusza wszystkich zgromadzonych na sali weselnej.  To artystyczno-piłkarskie show z klasą, które w rzeczywistości jest idealnym urozmaiceniem przyjęcia weselnego. Tę oryginalną atrakcję weselną Twoi goście będą wspominać przez długie lata, nie mówiąc jak dobre wrażenie wywoła zarówno na starszych jak i młodszych! Piłkarski pokaz sztuczek zawiera takie elementy jak niezwykła kontrola panowania nad piłką, elementy akrobatyczne oraz breakdance, a przede wszystkim interakcja z publicznością. Piłkarskie wesele to widowisko, które niewątpliwie stworzy niezwykły klimat podczas przyjęcia weselnego.  

Jeżeli zastanawiasz urozmaiceniem swojego wesele niecodzienną atrakcją,  to poniższe cechy mojego występu mogą pomóc podjąć Ci decyzję:
  • Połączenie spokojnego i energicznego klimatu występu, który zachwyci, rozrusza, a nawet sprawi, że goście będą wzruszeni!
  • Elegancki ubiór właściwie dobrany do wydarzenia, ponieważ wiem, że to jeden z najpiękniejszych dni życiu Pary Młodej.
  • Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu masz pewność,  że zaprezentuję show na wysokim poziomie.
  • Możliwość wybrania utworu, do którego mam przygotować występ.
  • Interakcja podczas występu, dzięki czemu zarówno młoda para jak i goście weselni będą bawić się znakomicie!
  • Pokaz w wykonaniu Mistrza Świata w trikach piłkarskich, co podnosi rangę atrakcji weselnej.
  • Piłkarskie wesele to spektakl, który uwielbiają zarówno młodsi jak i starsi.
  • Kilkunastoletnie doświadczenie w pokazach na tego typu wydarzeniach.
 

 

Atrakcja w formie Freestyle football na weselu - zamów pokaz

Freestyle Football z Parą Młodą po pokazie to również świetne show, które dostarcza gościom wielu pozytywnych emocji. Zazwyczaj po artystycznym układzie trików piłkarskich, para młoda wykonuje ze mną kilka prostych sztuczek, które z moją pomocą na pewno się udadzą. Takie elementy przyjęcia są niesamowicie atrakcyjne, zapadają w pamięć, a przede wszystkim sprawiają, że wesele staje się oryginalne i ciekawe. Podsumowując, dla takich chwil, warto zdecydować się na weselny pokaz z piłką nożną, który będzie piękną pamiątką. 

Zapraszam, abyście zapoznali się ofertą moich weselnych pokazów freestyle football. Poniżej znajdziecie skrót mojego występu, a także przekierowanie do danych kontaktowych.  Już dzisiaj zarezerwuj mój pokaz na weselu, a ja dopilnuję aby najpiękniejsza impreza w Twoim życiu była jeszcze lepsza!

freestyle-football-na-weselu

opinie o moich pokazach na przyjęciach weselnych

Konrad uświetnił nasze przyjęcie weselne pokazem freestyle'u . Zrobił to rewelacyjnie, czym oczarował naszych wszystkich gości, a ponadto sprawił, że wszyscy świetnie się bawili. Byliśmy naprawdę zachwyceni jego oryginalnym show z piłką na naszym weselu!
atrakcja-weselna-freestyle-opinia
Dawid i Marzena
Rzeszów
Konrad sprawił, że goście na weselu byli zachwyceni, a niektórzy także wzruszeni! Niespodzianka dla gości w formie pokazu trików piłkarskich Konrada była naprawdę strzałem w dziesiątkę. Serdecznie polecamy jego pokaz freestyle football na weselu!
atrakcja-weselna-freestyle-opinia
Monika i Kamil
Raniżów
Jestem konsultantką ślubną i znam wiele atrakcji, które uświetniają przyjęcia weselne. Jednak pokaz freestyle'u Konrada na weselu to atrakcja, która naprawdę genialna! Jeśli szukasz oryginalnego show, które zaskoczy gości i wywoła uśmiech na twarzach zarówno młodszych jak i starszych, koniecznie zamów pokaz Konrad. Na pewno się nie zawiedziesz.
opinia-o-pokazie-freestyle-football-na-weselu-aneta-michalska-wedding-planner
Aneta Michalska - wedding planner
Rzeszów

Gdzie występuję?

Występuję na przyjęciach weselnych w całej Polsce. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o pokazie na twoim weselu