Piłkarskie urodziny, prezent urodzinowy dla piłkarza lub na osiemnastkę

Piłkarskie urodziny dla dzieci i młodzieży
pokaz piłkarski freestyle jako niespodzianka lub prezent dla piłkarza

Urodziny piłkarskie są niezwykłym wydarzeniem dla wielu młodych fanów futbolu. Impreza urodzinowa młodego piłkarza może być niesamowitą atrakcją zarówno dla samego solenizanta lub solenizantki, jak i jego gości.  Idealny prezent urodzinowy dla piłkarza to tak naprawdę taki, który będzie pamiętał na długo i przywoła świetne wspomnienia. Właśnie takim prezentem w tym przypadku jest pokaz urodzinowy i wspólna zabawa piłkarska z Mistrzem Świata Freestyle Football. 

Każdy młody piłkarz marzy o umiejętnościach, dzięki którym będzie mógł oczywiście zaimponować swoim rówieśnikom. Urodzinowa nauka podstawowych sztuczek z piłką będzie idealną okazją do nabycia umiejętności, które zaskoczą kolegów, a także koleżanki młodego adepta piłki nożnej. To wszystko w miłej atmosferze, dopasowanej do wieku solenizanta oraz uczestników piłkarskich urodzin. Urodzinowe zabawy z piłką uwielbiają zarówno młodsi piłkarze jak i młodzież, która sprawnie operuje już piłką nożną. Podsumowując, ta piłkarska atrakcja urodzinowa to prawdziwy hit! 

Cechuje mnie profesjonalizm i kilkunastoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu imprez urodzinowych z piłką, dlatego zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty pokazów freestyle na urodziny. Na pewno nie pożałujesz!

pilkarskie-urodziny

Prezent na osiemnastkę dla piłkarza, niespodzianka piłkarska na 18 urodziny

Impreza z okazji 18 urodzin to w dzisiejszych czasach to tak naprawdę standard. Jeśli Twój syn lub córka uwielbia piłkę nożną, to pokaz freestyle football będzie najlepszym prezentem. A może Twój znajomy wkrótce obchodzi 18 urodziny i chcesz zrobić mu niespodziankę? Piłkarska osiemnastka z pokazem trików piłkarskich  Mistrza Świata Freestyle Football to niepowtarzalny i oryginalny prezent. 

Zdarzało się, że przemierzałem ponad pół Polski, aby na osiemnastce piłkarza zrobić niespodziankowy pokaz. Zawsze na takich imprezach wraz z solenizantem po pokazie uczymy się i pokazujemy też wspólnie triki. Wszyscy zebrani, zarówno rodzina jak i znajomi bawią się przy tym naprawdę świetnie! Wspólne zdjęcia i filmy z takiego wydarzenia to pamiątka nie do podrobienia, która pozostaje w pamięci na długo.  

Zastanawiasz się co na urodziny dla piłkarza, co kupić komuś kto lubi piłkę nożną, aby przejść jego oczekiwania? Skontaktuj się ze mną i zamów niespodziankę w postaci spotkania z mistrzem świata w trikach piłkarskich.

Atrakcja urodzinowa dla piłkarza, prezent dla fana futbolu - piłkarskie urodziny

Jeśli chcesz sprawić fanowi futbolu niezwykłą atrakcję oraz aby solenizant zapamiętał prezent na długo, to triki piłkarskie są świetnym wyborem. Prowadzone przeze mnie wspólne zabawy z piłką, ale również pokaz trików dostosowany jest do wieku uczestników imprezy. Podczas eventu dostosowuję odpowiednio strój, a także klimat piłkarskich urodzin. Jeśli urodziny młodego fana sportu skupiają się na rywalizacji i rozgrywkach, oczywiście przybieramy wtedy bardziej sportową oprawę. Jeśli natomiast urządzasz przyjęcie w lokalu, w bardziej eleganckim klimacie, dostosuję całość otoczki do Twoich wymagań. Atrakcja urodzinowa, jaką jest urodzinowy pokaz trików freestyle football to prezent, który na pewno wywoła mnóstwo uśmiechu zarówno na twarzy solenizanta jak również gości. Dodatkowo spotkanie na żywo z mistrzem świata w trikach piłkarskich to dla młodego piłkarza często bardzo duże i pozytywne przeżycie. Po pokazie i warsztatach mamy czas na wspólne zdjęcia, rozmowy, co jest świetnym dopełnieniem niespodzianki urodzinowej.

opinie o moich pokazach

Bardzo polecamy pokazy Pana Konrada! Rzetelny, słowny, a przede wszystkim przemiły człowiek:) Panie Konradzie do zobaczenia przy okazji zbliżającej się 18-tki drugiego syna !:)
Sylwia
Leszno
Konrad jest nie tylko wspaniałym i pozytywnym człowiekiem, ale też niesamowitym profesjonalistą. Podczas jego pokazów panuje atmosfera pełna radości i uśmiechów. Oglądając występy Konrada, można mieć wrażenie, że uprawia z piłką magię! Zapraszając go na pokaz, byłam pewna, że zapewni gościom mega rozrywkę, a moja impreza zostanie zapamiętana na długo. I wcale się nie pomyliłam! Polecam go każdemu, kto nie ma pomysłu na atrakcje dla gości podczas imprezy.
Karolina
Toruń
Fantastyczne, doskonale przygotowane pokazy, świetny kontakt zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Konrad dodatkowo zaraża ogromną pozytywną energią. Serdecznie polecam pokazy freestyle na urodzinach w wykonaniu Konrada.
Anna
Rzeszów

Gdzie występuję? - piłkarskie urodziny i atrakcja urodzinowa dla fana piłki nożnej

Występuję na urodzinach i osiemnastkach w całej Polsce. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o wolny termin na urodziny w stylu piłkarskim. Urodziny piłkarskie pomysły, prezent dla sportowca – Konrad Dybaś.