Nauka trików piłkarskich Warsztaty freestyle football

Nauka trików piłkarskich z mistrzem świata · Warsztaty freestyle football · lekcje żonglerki piłką nożną

Każdy młody piłkarz naprawdę uwielbia triki piłkarskie! Spotkanie z Konradem Dybasiem to idealna okazja do nauki sztuczek piłkarskich i szlifowania umiejętności żonglerki oraz krótko mówiąc –  freestyle’u. Jeśli szukasz osoby, która nauczy dzieci  lub młodzież trików piłkarskich np. na imprezie, na półkolonii, w  szkółce piłkarskiej, podczas lekcji wf-u lub indywidualnych lekcji to bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu. Czy właściwie możesz znaleźć lepszego nauczyciela freestyle football niż Mistrz Świata? Odpowiedź nasuwa się sama. Dodatkowo posiadam mnóstwo opinii i referencji, dzięki którym będziesz pewien, że nauka trików piłkarskich z Twoim dzieckiem lub grupą dzieci będzie świetną zabawą i da efekty. 

Warsztaty sztuczek piłkarskich dla dzieci, młodzieży i nie tylko

Warsztaty piłkarskiego freestyle’u zazwyczaj poprzedzone są pokazem. Dzięki temu uczestnicy warsztatów mogą lepiej poczuć klimat związany ze sztuczkami piłkarskimi i nabrać jeszcze większej ochoty i zapału do nauki. Szczególnie dzieci i młodzież po pokazie dosłownie nie mogą się doczekać, aby wreszcie spróbować wykonać pierwsze triki. Podczas wspólnej nauki trików piłkarskich, czyli popularnego freestyle football, naprawdę świetnie się bawimy. Zaczynamy od podstawowych ewolucji, takich jak trzymanie piłki na karku, następnie przechodzimy do prostych kombinacji sztuczek. Podczas spotkania warsztatowego jest również czas na konkursy! Nutka rywalizacji wprowadzona do nauki trików gwarantuje pozytywne emocje, które oczywiście na długo zostaną z uczestnikami. Podczas warsztatów liczy się przede wszystkim dobra zabawa i pokazanie uczestnikom jak w pasjonujący sposób można operować piłką nożną. 

Jakie korzyści daje udział w warsztatach trików piłkarskich?
  • Zwiększenie umiejętności panowania nad piłką nożną, co jest dodatkowo atutem podczas rozgrywek piłkarskich.
  • Nauczenie się podstawowych trików – podaję dokładne instrukcje i kładę nacisk, aby uczestnicy wykonywali sztuczki krok po kroku i zapamiętali co zrobić, aby dany trik zawsze się udawał.
  • Pokazanie jak w naprawdę inspirujący sposób można spędzać wolny czas.
  • Zwiększenie wiary we własne możliwości – z moją pomocą proste sztuczki zawsze się udają. To naprawdę dobra droga, aby uwierzyć w siebie i spróbować czegoś nowego.
  • Niesamowita pamiątka, zarówno w postaci zdobytych umiejętności, jak i  zdjęć oraz autografów.
  • Możliwość spotkania popularnego piłkarskiego influencera – to dla wielu młodych osób niezwykle fascynujące przeżycie. Moje media społecznościowe obserwuje ponad 60 000 osób.
  • Mnóstwo świetnej zabawy, a dodatkowo inspirujące rozmowy dotyczące sportu i pasji.
  • Aktywnie spędzony czas z piłką przy nodze.
 

 

niespodzianka w formie nauki trików piłkarskich - warsztaty Freestyle football

Nauka trików piłkarskich może być świetną niespodzianką na przykład dla uczniów szkół czy młodych adeptów szkółek piłkarskich.  To wyjątkowo atrakcyjna i angażująca forma spędzania czasu przez młodzież, którą uwielbiają zarówno dzieci, jak i starsi. Moje kilkunastoletnie doświadczenie w trikach piłkarskich i setki przeprowadzonych pokazów i warsztatów freestyle football, sprawiło, że stałem się w tym profesjonalistą. Zamawiając warsztaty trików piłkarskich dla swojej grupy lub lekcję indywidualną, możesz mieć pewność, że będzie ona interesująca i przede wszystkim dostarczy uczestnikom mnóstwo frajdy i satysfakcji. 

Skontaktuj się ze mną, aby zapytać o wolne terminy. Jeśli jesteś zainteresowany stałą współpracą, np. na lekcje indywidualne trików piłkarskich dla Twojego dziecka, jestem do Twojej dyspozycji stacjonarnie w Rzeszowie i okolicach.

Uczę trików piłkarskich i przeprowadzam warsztaty freestyle football w całej Polsce. 

nauka-trikow-pilkarskich-wydarzenie

opinie o moich warsztatach sztuczek piłkarskich

Pan Konrad wystąpił u nas z pokazem na Pikniku Piłkarskim dla dzieci z Akademii MKS Bieszczady, pokaz bardzo się podobał, a dodatkowe szkolenie trików było strzałem w dziesiątkę 😉
Kamil Gołąbek
Prezes Zarządu MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Mieliśmy możliwość gościć na naszym obiekcie podczas turnieju piłkarskiego. Świetny występ i frajda dla dzieciaków. Gorąco polecamy!
Beniaminek profbud krosno
Profbud Arena Krosno
Przedszkole Akademia Entliczek Pentliczek dziękuje za pokaz i warsztaty sztuczek piłkarskich. Dzieciom się bardzo podobało!
Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek
Rzeszów