You are currently viewing Atrakcje na Dzień Dziecka w 2024 roku

Atrakcje na Dzień Dziecka w 2024 roku

Atrakcja na Dzień Dziecka w 2024 roku - jaką atrakcję wybrać, aby zaangażować i uszczęśliwić uczestników?

Dzień Dziecka to wydarzenie świętowane hucznie w całej Polsce. Jakie atrakcje w 2024 roku będą szczególnie rozchwytywane? Przeczytaj ten tekst i zobacz pomysły, dzięki którym impreza na Dzień Dziecka będzie niezapomniana.

andrzej-juskowiak-konrad-dybas-goscie-specjalni-turnieju-pilkarskiego

Były reprezentant Polski Andrzej Juskowiak pod wrażeniem freestyle football'u

Jako jeden z zaproszonych gości specjalnych, miałem okazję zaprezentować swoje umiejętności freestyle football, nie pomijając warsztatów. Wykonałem kilka pokazów oraz przeprowadziłem naukę trików piłkarskich dla zawodników. Jednym z widzów moich pokazów był również Andrzej Juskowiak, który pogratulował mi umiejętności. 

Dlaczego występ przed taką gwiazdą był dla mnie naprawdę dużym przeżyciem? Ponieważ Andrzej Juskowiak to 45-krotny reprezentant Polski, były gracz m.in. Lecha Poznań, Sportingu Lizbona, Olympiakosu Pireus i VfL Wolfsburg. Ponadto, w 1992 roku wraz z olimpijską reprezentacją Polski zdobył srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Został również królem strzelców tego turnieju, zdobywając 7 bramek. Od 2018 roku został ekspertem Ekstraklasy oraz komentatorem, a jego głos można usłyszeć podczas transmisji meczy piłki nożnej. Mam ogromny szacunek do jego osiągnięć, dlatego możliwość zaprezentowania się przed taką postacią to dla mnie świetna przygoda!

Na dodatek, po pokazach miałem okazję porozmawiać sam na sam z Panem Andrzejem o polskiej i zagranicznej piłce nożnej. To było dla mnie naprawdę bardzo ciekawe doświadczenie.

Wręczenie nagród dla zawodników przez patronów i gości - Andrzeja Juskowiaka i Konrada Dybasia

Po zakończeniu rozgrywek turniejowych, wreszcie przyszedł czas na wręczenie nagród dla wszystkich drużyn. Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale turniejowe, a najlepsi zawodnicy i drużyny również nagrody rzeczowe. Cieszę się, że oprócz pokazów czy wspólnej nauki trików mogłem ponadto pogratulować zawodnikom podczas ceremonii wręczenia nagród. Każde wsparcie, nawet w postaci słowa uznania i docenienia umiejętności sportowych może w efekcie dodać pewności siebie młodym piłkarzom. Mam nadzieję, że takie gesty naprawdę zaprocentują w przyszłości. Możliwe, że z zawodników biorących udział w tych rozgrywkach, wyrośnie nowy reprezentant Polski – właściwie tego życzyłem uczestnikom turnieju.

andrzej-juskowiak-konrad-dybas-wreczenie-nagrod
andrzej-juskowiak-konrad-dybas-wreczenie-nagrod

Potrzebujesz pokazu trików freestyle football? Twoi goście będą pod wrażeniem tak jak Andrzej Juskowiak!

Jeśli szukasz freestylera, który naprawdę oczaruje publiczność na Twoim wydarzeniu – jestem do Twojej dyspozycji. Od kilkunastu lat wykonuję pokazy sztuczek piłkarskich w całej Polsce, ale też za granicą.  Podczas swojej kariery freestylera zdobyłem tytuł Mistrza Świata, 5 medali Mistrzostw Świata, 5x złoty medal Mistrzostw Polski. Skontaktuj się ze mną, aby zapytać o wolne terminy pokazów i sprawdź moją ofertę.

pokaz-sztuczek-pilkarskich-na-gali-sportowej
Sprawdź moje media społecznościowe:

Dodaj komentarz